Partneriai

 

Mūsų tiekėjai yra žinomiausi pasaulio gamintojai, lyderiajantys savo srityse. Atstovaujame didžiausią pasaulio gamintoją PPG pramonės ir antikorozijos, bei jūros srityse visame Baltijos regione. Taip pat esame oficialūs atstovai Baltijos, bei Skandinavijos regionose vienos iš pasaulinio pramoninių dažų lydėrės - "Lankwitzer Lackfabrik GmbH" (Vokietija) ir NOVOL (Lenkija). Mūsų gamintojas "ARD" (Italija) didžiausias ir žinomiausias gamintojas statybinių ir dekoratyvinių dažų, bei jų medžiagų Italijoje, o "ST Powder Coatings" inovatyvius miltelinių dažus atstovaujame visame Baltijos regione ir šiandien Lietuvoje sandėliuojame daugiau negu 400 skirtinų miltelinių dažų pozicijų.

 

PPG

PPG Sigma coatings N1 antikorozinis sprendimas pasaulyje

 

Oficialus atstovas PPG SIGMA coatings Lietuvoje ir Estijoje. "Sigma Coatings" tai pasaulinis lyderis pramoninių, jūrinių ir dekoratyvinių dangų gamintojų pramonei.

Sigma coatings medžiagos plačiai naudojamos: energetikos, naftos perdirbimo ir chemijos pramonėje, civilinėje, pramoninėje ir karinėje statyboje, sausumos ir vandens transporto pramonėje, maisto perdirbimo įmonėse visame pasaulyje.

 
Daugiau

ST

Pažangiausias Italijos miltelinių dažų gamintojas

 

Milteliniai „PPG“ dažai - novatoriškas sprendimas kiekvienam. Jau daugiau nei 30 metų „PPG“ kuria pasaulinio lygio kokybiškus aplinkai palankius produktus. Siūlome miltelinius „PPG“ dažus skirtingiems pramonės sektoriams:

  • Automobilių pramonei;
  • Architektūriniam sektoriui;
  • Lengvajai ir sunkiajai pramonei; • Energetikos sektoriui;
  • Transporto pramonei;
  • Butinei technikai;
  • Baldams.

„PPG“ dažai - ekonomiški, aukštos kokybės milteliniai dažai dekoratyviniams ir funkciniams tikslams.

 
Daugiau

Lankwitzer

Aukščiausios kokybės pramoniniai ir antikoroziniai dažai profesionaliam naudojimui

 

Nuo 2008 metų pradėjome bendradarbiauti su vienu iš seniausių Vokietijos dažų gamintoju ,,Lankwitzer”. Įmonė yra viena iš pirmaujančių dažų įvairiems metaliniams ir plastikiniams paviršiams gamintoja. Pabrėžtina yra tai, kad Vokietijos sostinėje Berlyne, visi geležinkelio tiltai nudažyti "Lankwitzer Lackfabrik" dažais.Norime Jums pasiūlyti mūsų produkciją įvairiems metaliniams, plastikiniams, mediniams paviršiams ar gaminiams dažyti. Nudažyti paviršiai turės tinkamą išorinį vaizdą, bus apsaugoti nuo išorinio poveikio, rūdžių atsiradimo.

 
Daugiau

NOVOL

Inovatyvūs Lenkijos pramoninių dažų gamintojas

 

NOVOL įmonė buvo įkurta 1978 metais. Po kurio laiko įmonė tapo didžiausią Lenkijos automobilių dažymo sistemų gamintoją. Bendrovės istorija prasidėjo nuo nedidelės dirbtuvės 90 m2, kurioje buvo ribotas produktų kiekis, gaminamas naudojant rankinius įrankius, tačiau tai leido patenkinti vietinių, gretimų rajonų rinkos poreikius. Medžiadų gamybos procese buvo naudojami tik aukščiausios kokybės žalaivos, tai leido sparčiai išplėsti pardavimų pasiūlymus ir verslo partnerių ratą. Daugiau nei trisdešimt metų, NOVOL bendrovė kūrė dažymo sistemas automobiliams, pradedant nuo įvairių dažų, gruntų, lakų ir baigiant aukščiausių technologijų sistemų ir spalvų pasirinkimu. NOVOL bendrovė turėjus nemažą patirtį sukūrė specialią liniją - ,,Industrial Coating System“, skirta pramoniniams klientams, užsiimančių autobusų, automobilių, puspriekabių, specialių transporto priemonių, žemės ūkio ir statybos technikos, metalinių konstrukcijų, rezervuarų, cisternų ir kt. gamyba. INDUSTRIAL Coating Systems - tai išsami pramoninio dažymo technologija, sudaryta iš dažų, lakų, antikorozinių gruntų, užpildų ir papildomų medžiagų, naudojamų tiek lengvosiose, tiek sunkiosiose pramonėse.

 
Daugiau

Ibachemolak

Turkijos ir Slovakijos bendra miltelinių dažų gamybos įmonė

 

Naujoji bendra  Turkijos "Iba Kimya" ir "Chemolak a.s". -  "IBA Chemolak s.r.o." įmonė buvo įkurta 2010 m. Ji orientuota į miltelinių dažų gamybą ir pardavimą. Didžiausias miltelinių dažų gamintojas "Iba Kimya" Turkijoje buvo profesionalus tokio asortimento gamintojas regione. Ilgalaikis patirtis abiejų įmonių miltelinių dažų gamyboje leidžia patenkinti klientų poreikius visame ES regione.Bendrovė tiekia produktus "Iba Kimya" prekės ženklu rinkoje.

 
Daugiau

MAV

Cras porttitor consectetur diam sed rhoncus

 

Pirmaujantis dažų gamintojas Baltarusijoje. Siūlome skirtingų rūšių statybinius ir pramonius gamintojo dažus.

 
Daugiau

ARD

Didžiausias pasirinkimas architektams ir dizaineriams

 

Atstovaujame didžiausią Italų statybinių ir dekoratyvinių dažų gamintoją. Siūlome architektūrinius ir dekoratyvinius dažus, vidinei ir išorinei apdailai, antikbakterinius dažus, impregnantus ir skiediuklius medienai, statybinius mišinius, fasadų šildinimo sistemas, antikorozines sistemas.

 
Daugiau
 Sekite mus

Kontaktai

latlita@latlita.lt+370 5 260 2168+370 699 28673