GAMINTOJAI

 

Mūsų tiekėjai yra žinomiausi pasaulio gamintojai, lyderiaujantys savo srityse. Atstovaujame didžiausią pasaulio gamintoją PPG pramonės ir antikorozijos, bei jūros srityse visame Baltijos regione. Taip pat esame oficialūs atstovai Baltijos, bei Skandinavijos regionose vienos iš pasaulinio pramoninių dažų lydėrės - "Lankwitzer Lackfabrik GmbH" (Vokietija) ir NOVOL (Lenkija). Mūsų gamintojas "ARD" (Italija) didžiausias ir žinomiausias gamintojas statybinių ir dekoratyvinių dažų, bei jų medžiagų Italijoje, o "ST Powder Coatings" inovatyvius miltelinius dažus atstovaujame visame Baltijos regione ir šiandien Lietuvoje sandėliuojame daugiau negu 400 skirtingų miltelinių dažų pozicijų.

 

CWS

 

Esame oficialūs atstovai CWS Powder Coatings baltijos regione. „CWS powder coatings“ – tai didžiausias vokiškas miltelinių dažų gamintojas.

CWS Powder Coatings – tik aukštos kokybės dažų gamyba. Pagrindinis CWS unikalumas – tai gamykla, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos šios srities specialistai. Tai leidžia ne tik konsultuoti savo klientus dėl dažymo proceso, bet ir padėti nustatyti visą procesą. Turint poreikį, galime padėti klientams parinkti tinkamiausią automatinę ar rankinę dažymo liniją ir padėti paleisti ją greitai.  

Renkdami CWS Powder Coatings visada gausite aukštos kokybės dažus ir aukštos kokybes techninį palaikymą, kas leis Jums visada išgauti pranašumą prieš Jūsų konkurentus.

 

 

PPG

PPG Sigma coatings N1 antikorozinis sprendimas pasaulyje

 

 

Oficialus atstovas PPG SIGMA coatings Lietuvoje ir Estijoje. "Sigma Coatings" tai pasaulinis lyderis pramoninių, jūrinių ir dekoratyvinių dangų gamintojų pramonei.

Sigma coatings medžiagos plačiai naudojamos: energetikos, naftos perdirbimo ir chemijos pramonėje, civilinėje, pramoninėje ir karinėje statyboje, sausumos ir vandens transporto pramonėje, maisto perdirbimo įmonėse visame pasaulyje.

 
Daugiau

ST Milteliniai dažai

 

,,ST Powder Coatings'' - pažangiausias Italijos miltelinių dažų gamintojas, apdovanotas prestižiniu EUROPEAN BUSINESS AWARDS medaliu, kaip inovatyviausias savo srities gamintojas. ST coating - tai aukščiausios kokybės dažai, kurie turi visus tarptautinius sertifikatus Qualicoat, GSB, Qualisteel, Qualideco, MED ir kt.

Įmonė sandėliuoja virš 9000 RAL atspalvių ir nestandartinių spec. efektų. ST coatings taip pat turi NCS, RAL design, Pantone atspalvių sandėlį, bei siūlo gamyba nuo 10 kg.

 
Daugiau

Lankwitzer

Aukščiausios kokybės pramoniniai ir antikoroziniai dažai profesionaliam naudojimui

 

 

Nuo 2008 metų pradėjome bendradarbiauti su vienu iš seniausių Vokietijos dažų gamintoju ,,Lankwitzer”. Įmonė yra viena iš pirmaujančių dažų įvairiems metaliniams ir plastikiniams paviršiams gaminti. Pabrėžtina yra tai, kad Vokietijos sostinėje Berlyne, visi geležinkelio tiltai nudažyti "Lankwitzer Lackfabrik" dažais.Norime Jums pasiūlyti mūsų produkciją įvairiems metaliniams, plastikiniams, mediniams paviršiams ar gaminiams dažyti. Nudažyti paviršiai turės tinkamą išorinį vaizdą, bus apsaugoti nuo išorinio poveikio, rūdžių atsiradimo.

 
Daugiau

NOVOL

Inovatyvūs Lenkijos pramoninių dažų gamintojas

 

 

NOVOL įmonė buvo įkurta 1978 metais. Po kurio laiko įmonė tapo didžiausią Lenkijos automobilių dažymo sistemų gamintoją. Bendrovės istorija prasidėjo nuo nedidelės dirbtuvės 90 m2, kurioje buvo ribotas produktų kiekis, gaminamas naudojant rankinius įrankius, tačiau tai leido patenkinti vietinių, gretimų rajonų rinkos poreikius. Medžiadų gamybos procese buvo naudojami tik aukščiausios kokybės žalaivos, tai leido sparčiai išplėsti pardavimų pasiūlymus ir verslo partnerių ratą. Daugiau nei trisdešimt metų, NOVOL bendrovė kūrė dažymo sistemas automobiliams, pradedant nuo įvairių dažų, gruntų, lakų ir baigiant aukščiausių technologijų sistemų ir spalvų pasirinkimu. NOVOL bendrovė turėjus nemažą patirtį sukūrė specialią liniją - ,,Industrial Coating System“, skirta pramoniniams klientams, užsiimančių autobusų, automobilių, puspriekabių, specialių transporto priemonių, žemės ūkio ir statybos technikos, metalinių konstrukcijų, rezervuarų, cisternų ir kt. gamyba. INDUSTRIAL Coating Systems - tai išsami pramoninio dažymo technologija, sudaryta iš dažų, lakų, antikorozinių gruntų, užpildų ir papildomų medžiagų, naudojamų tiek lengvosiose, tiek sunkiosiose pramonėse.

 
Daugiau

Ibachemolak

Turkijos ir Slovakijos bendra miltelinių dažų gamybos įmonė

 

 

Naujoji bendra  Turkijos "Iba Kimya" ir "Chemolak a.s". -  "IBA Chemolak s.r.o." įmonė buvo įkurta 2010 m. Ji orientuota į miltelinių dažų gamybą ir pardavimą. Didžiausias miltelinių dažų gamintojas "Iba Kimya" Turkijoje buvo profesionalus tokio asortimento gamintojas regione. Ilgalaikis patirtis abiejų įmonių miltelinių dažų gamyboje leidžia patenkinti klientų poreikius visame ES regione.Bendrovė tiekia produktus "Iba Kimya" prekės ženklu rinkoje.

 
Daugiau

MAV

Cras porttitor consectetur diam sed rhoncus

 

 

Pirmaujantis dažų gamintojas Baltarusijoje. Siūlome skirtingų rūšių statybinius ir pramonius gamintojo dažus.

 
Daugiau

ARD

Didžiausias pasirinkimas architektams ir dizaineriams

 

 

Atstovaujame didžiausią Italų statybinių ir dekoratyvinių dažų gamintoją. Siūlome architektūrinius ir dekoratyvinius dažus, vidinei ir išorinei apdailai, antikbakterinius dažus, impregnantus ir skiediuklius medienai, statybinius mišinius, fasadų šildinimo sistemas, antikorozines sistemas.

 
Daugiau